Sıkça Sorulan Sorular

SSS

SAHA MBA Programını diğer MBA programlarından ayıran yanlar nelerdir?

SAHA MBA Programı katılımcıların ihtiyaçları, firmaların amaç ve hedefleri ışığında terzi usulü yaklaşım ile hazırlanmış bir programdır. Bu yönüyle programa göre katılımcı belirleme değil katılımcılara göre program belirleme yöntemi rehber edinilmiştir. Ayrıca programdaki yöneticilik ve liderlik becerileri değişen ve gelişen teknolojiler penceresinden ele alınmaktadır.

SAHA MBA Programı öğretim kadrosu nasıl oluşturulmuştur?

TÜBİTAK TÜSSİDE’nin uzman kadrosu, iş dünyasıyla temas halinde olan ülkemizin önde gelen akademisyenleri ve sektöre yön veren yöneticiler bu program için bir araya geliyor.

Programı tamamlayanlara diploma verilecek mi?

Program sonunda başarılı olan katılımcılara TÜBİTAK ve SAHA İstanbul Yöneticilerinin imzalayacakları sertifika verilecektir.

Program nasıl uygulanacak?

Öğretim programı çevrim içi ve yüz yüze eğitimlerin iç içe olduğu bir kurguda uygulanacaktır.

Program toplam kaç gün sürecek?

5 tema altında 23 eğitim başlığı 33 gün 264 saatlik sürede işlenecektir

Yüz yüze eğitimler Cumartesi günleri 7 saat süreyle icra edileceğinden toplamda 7 ay sürecek, 5 eylül de başlayan eğitim 6 Mart ta tamamlanacaktır.

Nasıl kayıt olabilirim?

Program başvuru süreci, adayın ön başvuru linkinde yer alan bilgileri doldurup göndermesi ile  başlayacaktır. SAHA İstanbul’un gerekli incelemeleri sonrasında katılımcılara göndereceği onay bilgilendirmesi ile devam edecek, program ücretinin yatırılması sonrasında tamamlanacaktır.