Ön Başvuru ve Kayıt İşlemleri

Mühendislik hizmeti ve Teknoloji üreten firmalar İle endüstriyel firmalardaki yöneticiler, yönetici adayları ve firma sahipleri kendilerine özel tasarlanmış bu programa başvurabilirler.

Başvuran adayların T.C vatandaşı olmaları ve üniversitelerin en az lisans bölümünden mezun olmaları gerekmektedir.  

Programa ön başvuru aşağıda yer alan bilgilerin doldurulması ve CV’lerin eklenmesi ile gerçekleştirilecektir. Başvuru SAHA İstanbul tarafından gönderilecek ön başvuru onay maili ile tamamlanmaktadır.

Başvuran adayların CV’leri puanlanarak en yüksek puanı alan katılımcılar kontenjan dahilinde kesin kayıt için kabul edilecektir.

Ön başvuru onay mailinde kesin kayıt için istenen belgeler, program ücret bilgileri, ödeme şartları ve banka bilgileri yer alacaktır. Eğitim bedelleri İstanbul için 23.500 TL + KDV, Ankara İçin 23.500 + KDV ve Gaziantep için 25.500 + KDV’dir. Yapı Kredi ve World özelliği olan kartlara taksitlendirme yapılabilecektir. Katılımcıların ilgili belgeleri göndermeleri ve ücreti yatırmaları sonrası kesin kayıt işlemi gerçekleştirilecektir.

Eğitimler İstanbul, Ankara ve Gaziantep şehirlerinde verilecektir.

Program sonunda katılımcıların sertifika alabilmeleri için programa %70 ve üzerinde katılım göstermeleri ve değerlendirme testlerinde asgari %60 başarı gösterme şartı aranmaktadır.

Kayıt için aşağıdaki formu doldurunuz.

Kayıt Formu

Gönder